Yakışıklı Şarkıcı Murat Boz'dan Olay Paylaşım

Piyano, keman ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların da reklam yüzü oldu. Geçtiğimiz yıl Murat Boz'un seslendirme yaptığı videoda da aynı kutup ayısı yer almıştı. Murat Boz'un eski çalışanlarının açtığı bu davaların yanı sıra ayrıca işçilik haklarından kaynaklı halen devam eden tazminat davalarının da olduğu, bu davalarının da Murat Boz'un aleyhine sonuçlanması halinde Murat Boz'un bir de tazminat ödemek durumunda kalacağı belirtiliyor.
BAHAR CANDAN, MURAT BOZ ÝLE GÖRÜÞMESÝNÝ DOÐRULADI Geride býraktýðýmýz akþam Eser Yenenler'in evinden sabaha doðru ayrýlan ve ayný evde Murat Boz'la vakit geçirdikleri þeklinde haberlere konu olan Ýþte Benim Stilim yarýþmacýlarý Candan kardeþlerden Bahar Candan, Rýza Esendemir'in radyo programýnda açýklamalarda bulundu. Murat Boz'un babası oğlunun futbolcu olmasını isterken annesi oğlundaki yeteneği fark etmiş ve onu müziğe yönlendirerek İstanbul'a, Güzel Sanatlar Lisesi'ne göndermiştir.

you could check here 'la birlikte rol aldığı ‘Kardeşim Benim' filminin ikincisini çekeceklerini dile getiren Burak Özçivit ‘Temmuz'da çekimlere başlıyoruz.' dedi. Aslı Enver ve Murat Boz 1.5 yıllık ilişkilerini kısa süre önce noktalamış, Boz'un Eser Yenenler'in villasında kaçamak yaptığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Piyano, keman, davul ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmaların reklam yüzüdür ve bu firmaların reklam filminde rol almıştır.
Tam da Aslı Enver'le arayı düzeltip, barışmışken, Murat Boz son hareketiyle tehlikeli sularda yüzmekten haz aldığını bir kez daha gösterdi. Programýn sunucusu Asena Atalay, yayýnlayacaklarý görüntülerle ilgili olarak Candan'ýn Murat Boz'la olan iliþkisini yalanlamadýðýný söyledi. BAHAR CANDAN VE NÝHAL CANDAN EVDEN ÇIKTI Gecenin ilerleyen saatlerinde mekandan ayrýlan Murat Boz, þoförünün sürdüðü araçla yaptýðý sahil turunun ardýndan Eser Yenenler'in evinin bulunduðu lüks siteye gitti.
Hatırlanacağı gibi Eser Yeneler'le erkek erkeğe eğlenmeye gidip, gecenin ilerleyen saatlerinde Candan kardeşleri de eğlencelerine dahil eden Murat Boz, şimdi de Soner Sarıkabadayı'yla erkek erkeğe gecelere aktı. Eser Yeneler'in evinde sevgilisi Aslı Enver'i Bahar Candan ve Nihal Candan kardeşlerle aldattığı iddia edilen ünlü sanatçı Murat Boz'un sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf binlerce beğeni aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *